chanel-collector-haute-couture-nail-rings-600x405

Bling ring

23:56


WSMzC-3wYl0l

Chanel bling 1

Biżuteria zamiast manicure? Tak! Furorę robią właśnie pierścionki i charmsy, którymi przyozdabiamy… paznokcie.

Jeśli zastanawiałaś się, co jeszcze można wymyślić w świecie manicure, mam dla Ciebie odpowiedź – biżuterię na paznokcie. Na jesiennym pokazie Haute Couture Chanel modelki nosiły mnóstwo cieniutkich obrączek, nie u nasady, ale na czubkach palców. Efekt jest delikatny i zaskakujący, nie tak przewidywalny jak pomalowanie paznokci choćby najbardziej luksusowym lakierem. Myślę, że narodził się właśnie nowy trend, o którym będzie jeszcze głośno. Jedynym utrudnieniem wydaje mi się tylko takie dopasowanie wielkości pierścionków, by nie zsuwały się z dłoni.

Takie obrączki to nie wszystko. Paznokcie można przyozdobić większymi ozdobami specjalnie dopasowywanymi do płytki. Taki styl kocha Beyonce. Wybrała go m.in. do teledysków Run The World (Girls) i Sweet Dreams. Duże, złote, okazałe – od takiego „manicure” nie sposób oderwać oczu. Na jeszcze bardziej spektakularny efekt postawiła Lady Gaga. Na lansowaniu swojego zapachu Fame włożyła prawdziwie barokową biżuterię – jej dłonie zdobiły złote kwiaty, owady, sztylety…

Czym jeszcze przyozdabiamy paznokcie? Złotymi charmsami, które przyklejamy tylko do jednego z nich. Cyrkoniami – możemy je układać w najbardziej fantazyjne wzory. Złocistym lub srebrzystym pyłem – np. jako moon manicure w połączeniu z białym lakierem. Wygląda to bardzo stylowo, a efekt może być tak spektakularny, że ukradnie show pozostałym elementom stylizacji. Ale o to przecież chodzi!

zródło: materiały prasowe

5
  
  1. Herma Yarboro pisze:

    Maintaining a Positive Attitude…

    I’ve recently started a web site, the info you offer on this website has helped me greatly. Thanks for all of your time & work….

  2. Cleta Seaver pisze:

    Not Stuck in the Past…

    Utterly pent articles, thanks for selective information….