H&H

Mroczne przedmioty pożądania

16:38

Paznokcie jak biżuteria? Jestem na tak! Zwłaszcza, jeśli wyglądają tak jak projekty londyńskiej marki H&H. To metalowe paznokcie w wersji 2D i 3D. Zjawiskowo piękne!

H&H to dziecko makijażystki Holly Silius i projektantki biżuterii Hannah Warner. Razem stworzyły duet idealny. Holly wie wszystko nie tylko o makijażu, ale też o charakteryzacji i zdobieniu ciała (w tym co i jak do niego przyczepiać).
Hannah to ekspertka w rzeźbieniu w metalu, z praktyczną wiedzą fachową i zmysłem artystycznym. Obydwie doskonale się uzupełniają. Ich projekty H&H wykonane są z metalu w kolorze srebra, złota, nawet czerni. Są tu kolce, lamparcie głowy, motywy egipskie i roślinne, a także opatrzone już nieco rogi i trupie czaszki. W zależności od nastroju paznokcie H&H mogą być drapieżne, minimalistyczne lub barokowo kobiece, zdobione dodatkowymi kamieniami czy kryształami. Mogą też być noszone wielokrotnie, zupełnie jak biżuteria. Pokochały je gwiazdy: Rihanna czy Beth Ditto. Nakleja się je mocnym klejem do paznokci albo specjalną taśmą. Zdejmowanie jest proste: wystarczy dokładnie namoczyć paznokieć w silnym zmywaczu. Dobra wiadomość można je kupić w sklepie Kate & Kate w Warszawie ;-)
H&H
H&HH&H

H&H

H&H

H&H

H&H

H&H

H&H

H&HH&H

H&H

H&H

H&H

H&H

H&H

37
  
  1. Christal pisze:

    It is perfect time to make some plans for the future and it’s time to be happy. I have read this post and if I could I want to suggest you few interesting things or suggestions. Perhaps you can write next articles referring to this article. I desire to read more things about it!

    Visit my web page … chaise haute bébé