O mnie

22:55

omnie

Marzena Kanclerska-Gryz

Talent i ciężka praca. Marzena Kanclerska-Gryz przekonała się, że są to elementy składowe recepty na sukces. Miała też dużo szczęścia, bo udało się jej zamienić swoje hobby w dobrze prosperujący biznes. Jej pasja stała się jej pracą. Miłość do stylizacji paznokci dała jej wolność i niezależność finansową, a także spełnienie artystyczne.

Marzena jest właścicielką trzech prestiżowych warszawskich salonów Nail Spa. Prestiżowych nie ze względu na niedostępne ceny; na markę jej salonów składa się wszystko to, co powoduje że klienci czują się tam wyjatkowo i komfortowo. Salony Nail Spa gwarantują usługi najwyższej jakości, a wizyta w nich jest doświadczeniem wywołującym uśmiech na twarzy.

Wieloletnia współpraca z najlepszymi projektantami mody, stylistami i fotografami jest dowodem, że w swej dziedzinie Marzena jest niedoścignionym ekpertem. Kolory do sesji zdjęciowych i pokazów wybiera według własnej wizji. Na takie zaufanie pracowała kilkanaście lat. Opłaciło się.

Teraz może poszczycić się klientelą składającą się z wielu polskich aktorek, piosenkarek, dziennikarek i ludzi businessu. Ma też wierną grupę klientów, dla których ważne jest dbanie o swój wizerunek.

Marzenie zaufał największy światowy koncern kosmetyczny, czyniąc z niej ekspertkę i ambasadorkę swojej marki.

Mimo to Marzena nie spoczywa na laurach. Wciąż poszukuje nowych wyzwań i inspiracji, pracuje nad swoim blogiem i myśli o otwarciu następnych salonów…nie tylko w Polsce.

 

Doświadczenie Marzeny Kanclerskiej Gryz obejmuje:

  • Pokazy mody ( m.in. Maciej Zień, Gosia Baczyńska, La Mania, Łukasz Jemioł, Paprocki i Brzozowski), sesje zdjęciowe (m.in. Elle, Twój Styl, Cosmopolitan, InStyle, Gala), teledyski.
  • Kampanie reklamowe (Yes, Kruk, Apart, Aryton, Kazar, Simple) oraz kampanie beauty (Avon, Soraya, AA).
  • Marzena sprowadziła do Polski naklejane folie na paznokcie Minx Nails – przebój zza oceanu.